Servis

Pre prijatie rozhodnutia využívať naše ponúkané služby nie je nikdy neskoro. Ak ste sa s touto našou myšlienkou stotožnili, nuž spoločnými silami dokážeme predísť vzniku rôznych problémov v súvislosti s činnosťou Vášho turbodúchadla.

Ak aj napriek tomu ešte váhate, či nás navštíviť, urobte si ONLINE DIAGNOSTIKU.

Príčinou problémov s turbodúchadlom môže byť poškodenie niektoých súčastí turbodúchadla.

Čo vám pri vašej návšteve u nás môžeme poskytnúť?

Odbornosť a kvalita

Predovšetkým kvalitný servis turbodúchadiel a to dokonca s certifikátom ISO 9001. Kvalita má u nás prednosť a je misiou nášho podniku. Vieme však, že spolu s kvalitou hrá pre našich klientov významnú úlohu aj čas. V prípade potreby poskytujeme klientom expresný servis a štandardné opravy do 48 hodín.

Záruka

Sme si vedomí kvality našej práce a preto za ňu ručíme 12 mesačnou zárukou. Zároveň je potrebné uviesť, že na opravy, či repasáciu používame výhradne originálne diely od renomovaných výrobcov, ktorých sme výhradní distribútori.

Najlepšie vieme, že turbodúchadlo predstavuje výnimočnú súčiastku vášho motora. Z hľadiska koncepcie ide o jednoduchý princíp, ktorý však pre jeho 100% funkčnosť vyžaduje, aby každá jedna jeho súčasť bola v úplnom poriadku a fungovala na doslovne plné obrátky.

Vysoké otáčky a vysoké teploty sú pre turbodúchadlo prirodzeným prostredím. Stačí však málo, drobné nečistoty, nesprávna manipulácia a turbodúchadlo prestane plniť svoju funkciu.

Prehliadka, oprava, repas a výmena

Ponúkame Vám prehliadku turbodúchadla a jeho následnú opravu, repasáciu a v prípade vážneho poškodenia aj úplnú výmenu. Všetko v špičkovej kvalite na kvalitných prístrojoch a so spoľahlivým nastavením.

Turbodúchadlá, ktoré opravíme, repasujeme sú komplexne testované a to vrátane tlakovej prevádzkovej skúšky. Neoddeliteľnou súčasťou opravy či repasácie je tiež dokonalé vyváženie turbodúchadla, čím sa zabezpečí odstránenie vibrácií, zvýši sa jeho životnosť a maximalizuje sa jeho spoľahlivosť.

V prípade, že si trúfate na montáž turbodúchadla sami, dovoľte nám poskytnúť niekoľko zásadných rád pre jeho úspešnú montáž : Návod na odbornú montáž turba

© 2019 Turbo Servis Slovakia s.r.o. Všetky práva vyhradené.